COVID-19 INFO

OD 27.4. 2020 PLATÍ U NÁS VE STUDIU ZPŘÍSNĚNÁ HYGIENICKÁ PRAVIDLA

PROSTOR

Ve velkém sále jsme počtem i rozestupem tyčí vyhověli. V malém sále vyhovujeme na objem vzduchu s kapacitou lekcí taky.

UPDATE OD 17.5.2021

Šatny a sprchy dočasně nemůžeme používat.

NA LEKCE PŘIJĎ NAČAS,  ne příliš brzy. VE STUDIU SE  ZBYTEČNĚ NEZDRŽUJ - déle, než je nutné. Víme, že jste se dlouho neviděli, ale všechno si můžete popovídat venku na čerstvém vzduchu po lekci ;)

 OD 17.5.2021 OTEVÍRÁME. BEZ RESPIRÁTORU A S TESTEM!   

ROZVRH

Nově bude interval mezi lekcemi ve studiu 10 min. Za tuto dobu se stihnou vystřídat klienti i lektorky na lekcích bez zbytečného kumulování ve společných prostorách a sál se provětrá. Naše společné prostory jsou uzpůsobeny tak, aby se dalo sedět a čekat na lekci v dostatečných rozestupech.

UPDATE OD 11.5. - STORNO REZERVACE

Zrušit rezervaci bez penalizace je možné nejpozději 12 hodin před konáním lekce. Pokud lekci stornujete méně než 12 hodin před jejím začátkem, nacházíte se v penalizační zóně, 6 hodin před lekcí se z lekce už odhlásit nelze. Pokud byste se ale necítili dobře i kratší dobu před konáním lekce, napište nám a my tyto případy budeme řešit individuálně.

​​

HYGIENA & DEZINFEKCE

Studio bude vybaveno dostatečnou zásobou jednorázových utěrek a dezinfekce na ruce a na tyče, dezinfekce celého prostoru denně je samozřejmostí

DEZINFIKUJ TYČ PO KAŽDÉ LEKCI

Každý kurzista na lekci dostane jednorázovou utěrku, kterou používá na sušení tyče, po lekci s ní povinně odezinfikuje svou tyč, případně i matraci, pokud ji používal, našimi vhodnými alkoholovými dezinfekčními prostředky. RUŠÍME RUČNÍČKY NA TYČE.

VEM SI SVÉ VLASTNÍ PITÍ NEBO LAHEV

Skleničky na přechodnou dobu rušíme.

UPDATE OD 17.5.  BEZ ROUŠKY ČI RESPIRÁTORU, ALE S PLATNÝM TESTEM!

 

Je to pro nás skvělá zpráva, v respirátoru to fakt nešlo. Berte prosím to testováńí zodpovědně. Antigenní test nesmí být starší než 72 hodin, PCR test nesmí být starší než 7 dní. Potvrzení přinesté jakékoliv!

Ve studiu podepisujete čestné prohlášení o platnosti Vašejho testu!

UPDATE 1.6.2020 - NA KARIMATKU SI POLOŽ RUČNÍK

Opět můžete používat naše karimatky, ale vždy pouze s ručníkem pod sebou. Pokud vám nošení karimatky nevadilo, klidně si ji nadále noste.

 

ŽÁDNÉ JIŠTĚNÍ

lektorka učí teoreticky a zůstává u své tyče. Jistí jen minimálně dle vlastního uvážení. Každý, kdo je nejistý a tyč mu klouže, využije matraci, kterou po použití odezinfikuje. Triky ve dvojicích taky zas na chvíly vynecháme. Každý má vlastní tyč včetně lektorky.

MOŽNÁ V BUDOUCNU ZAS ONLINE?

O online lekce již není dostatečný zájem, raději chodíte do studia. My vás taky raději vidíme osobně a dokud to jde učíme ve studiu. Věříme že sportovište stát udrží otevřené, ale jestli ne, online to už umíme taky! Nebojte, nenecháme vás v tom ;)