COVID-19 INFO

OD 27.4. PLATÍ U NÁS VE STUDIU ZPŘÍSNĚNÁ HYGIENICKÁ PRAVIDLA

PROSTOR

Ve velkém sále jsme počtem i rozestupem tyčí vyhověli. V malém sále vymezíme pro každého účastníka lekce bezpečnou zónu a zredukujeme kapacitu lekcí. Ti, na které se kapacitně nedostane, zkusíme uspokojit alespoň online streamováním z dané lekce, v cenově výhodnější variantě za 90 Kč (cvičit doma před obrazovkou jsme si už předse zvykli).

ŽÁDNÁ ŠATNA, ŽÁDNÁ SPRCHA, WC ZŮSTÁVÁ

Poprosíme Vás tedy nachystat se do cvičebního úboru před příchodem do studia, aby Vám skutečně stačilo jenom odložit si věci a cvičit. 

NA LEKCE PŘIJĎ NAČAS,  ne příliš brzy. VE STUDIU SE  ZBYTEČNĚ NEZDRŽUJ - déle, než je nutné. Víme, že jste se dlouho neviděli, ale všechno si můžete popovídat venku na čerstvém vzduchu po lekci ;)

ROZVRH

Nově bude interval mezi lekcemi ve studiu alespoň 10 min. Za tuto dobu se stihnou vystřídat klienti i lektorky na lekcích bez zbytečného kumulování ve společných prostorách a sál se provětrá. Naše společné prostory jsou uzpůsobeny tak, aby se dalo sedět a čekat na lekci v dostatečných rozestupech.

Platnost permanentek jsme Vám prodloužili o 2 měsíce, takže máte dostatek času je využít.

UPDATE OD 11.5. - STORNO REZERVACE

Zrušit rezervaci bez penalizace je možné nejpozději 12 hodin před konáním lekce. Pokud lekci stornujete méně než 12 hodin před jejím začátkem, nacházíte se v penalizační zóně, 6 hodin před lekcí se z lekce už odhlásit nelze. Pokud byste se ale necítili dobře i kratší dobu před konáním lekce, napište nám a my tyto případy budeme řešit individuálně.

​​

HYGIENA & DEZINFEKCE

Studio bude vybaveno dostatečnou zásobou jednorázových utěrek a dezinfekce na ruce a na tyče, dezinfekce celého prostoru denně je samozřejmostí

DEZINFIKUJ TYČ PO KAŽDÉ LEKCI

Každý kurzista na lekci dostane jednorázovou utěrku, kterou používá na sušení tyče, po lekci s ní povinně odezinfikuje svou tyč, případně i matraci, pokud ji používal, našimi vhodnými alkoholovými dezinfekčními prostředky. RUŠÍME RUČNÍČKY NA TYČE

VEM SI SVÉ VLASTNÍ PITÍ NEBO LAHEV

skleničky na přechodnou dobu rušíme

UPDATE OD 11.5 NECVIČÍME V ROUŠKÁCH

Do tohoto data pořád v roušce. Tomuto samozřejmě přizpůsobíme rozcvičku, abychom ji všichni zvládli a rovnou neodpadli. O nošení roušek vás prosíme i ve společných vstupních prostorách. Od 11.5 roušky počas cvičení nepotřebujete <3

VEM SI VLASTNÍ KARIMATKU A RUČNÍK NA TĚLO I NA TYČ

případně i na podložku. Ve studiu máme několik starších podložek na cvičení, které vám nabízíme za 70 Kč. Jsou drolivé, ale pro krizové účely postačí. Je vhodné je doma proprat v pračce (běžně jsme je prali a přežili to :D )

 

ŽÁDNÉ JIŠTĚNÍ

lektorka učí teoreticky a zůstává u své tyče. Každý, kdo je nejistý a tyč mu klouže, využije matraci, kterou po použití odezinfikuje.

BUDEME I NADÁLE ONLINE?

Flexi částečně a Hardcore kompletně (protože Magdičky záhul v roušce fakt nedáme) necháváme i na online streamu, v permanentkách máte jednorázovku za 50 Kč, je nutné částku uhradit předem převodem na účet, a nebo v případě nouze nám nejpozději 20 minut před konáním lekce doložit úhradu potvrzením z internetbankingu (zaslat přes FB, Instagram a nebo na mail citadelamefistopds@gmail.com). Každý poté dostane soukromý link na online stream, veřejné streamování již nebude probíhat.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now