COVID-19 INFO

OD 27.4. PLATÍ U NÁS VE STUDIU ZPŘÍSNĚNÁ HYGIENICKÁ PRAVIDLA

PROSTOR

Ve velkém sále jsme počtem i rozestupem tyčí vyhověli. V malém sále vymezíme pro každého účastníka lekce bezpečnou zónu a zredukujeme kapacitu lekcí. Ti, na které se kapacitně nedostane, zkusíme uspokojit alespoň online streamováním z dané lekce, v cenově výhodnější variantě za 50 Kč.

UPDATE OD 25.6. - ŠATNY, SPRCHY

Šatny a sprchy již můžeme normálně používat. Beztak se prosím v šatně nekumulujme a sprchy využívejme jenom v nejnutnějším případě.

NA LEKCE PŘIJĎ NAČAS,  ne příliš brzy. VE STUDIU SE  ZBYTEČNĚ NEZDRŽUJ - déle, než je nutné. Víme, že jste se dlouho neviděli, ale všechno si můžete popovídat venku na čerstvém vzduchu po lekci ;)

ROZVRH

Nově bude interval mezi lekcemi ve studiu alespoň 10 min. Za tuto dobu se stihnou vystřídat klienti i lektorky na lekcích bez zbytečného kumulování ve společných prostorách a sál se provětrá. Naše společné prostory jsou uzpůsobeny tak, aby se dalo sedět a čekat na lekci v dostatečných rozestupech.

UPDATE OD 11.5. - STORNO REZERVACE

Zrušit rezervaci bez penalizace je možné nejpozději 12 hodin před konáním lekce. Pokud lekci stornujete méně než 12 hodin před jejím začátkem, nacházíte se v penalizační zóně, 6 hodin před lekcí se z lekce už odhlásit nelze. Pokud byste se ale necítili dobře i kratší dobu před konáním lekce, napište nám a my tyto případy budeme řešit individuálně.

​​

HYGIENA & DEZINFEKCE

Studio bude vybaveno dostatečnou zásobou jednorázových utěrek a dezinfekce na ruce a na tyče, dezinfekce celého prostoru denně je samozřejmostí

DEZINFIKUJ TYČ PO KAŽDÉ LEKCI

Každý kurzista na lekci dostane jednorázovou utěrku, kterou používá na sušení tyče, po lekci s ní povinně odezinfikuje svou tyč, případně i matraci, pokud ji používal, našimi vhodnými alkoholovými dezinfekčními prostředky. RUŠÍME RUČNÍČKY NA TYČE

VEM SI SVÉ VLASTNÍ PITÍ NEBO LAHEV

skleničky na přechodnou dobu rušíme

UPDATE OD 11.5 NECVIČÍME V ROUŠKÁCH

Do tohoto data pořád v roušce. Tomuto samozřejmě přizpůsobíme rozcvičku, abychom ji všichni zvládli a rovnou neodpadli. O nošení roušek vás prosíme i ve společných vstupních prostorách. Od 11.5 roušky počas cvičení nepotřebujete <3

UPDATE 1.6.2020 -NA KARIMATKU SI POLOŽ RUČNÍK

Opět můžete používat naše karimatky, ale vždy pouze s ručníkem pod sebou. Pokud vám nošení karimatky nevadilo, klidně si ji nadále noste.

 

ŽÁDNÉ JIŠTĚNÍ

lektorka učí teoreticky a zůstává u své tyče. Každý, kdo je nejistý a tyč mu klouže, využije matraci, kterou po použití odezinfikuje.

BUDEME I NADÁLE ONLINE?

Flexi částečně a Hardcore kompletně necháváme i na online streamu, v permanentkách máte jednorázovku za 50 Kč, je nutné částku uhradit předem převodem na účet, a nebo v případě nouze nám nejpozději 20 minut před konáním lekce doložit úhradu potvrzením z internetbankingu (zaslat přes FB, Instagram a nebo na mail citadelamefistopds@gmail.com). Každý poté dostane soukromý link na online stream, veřejné streamování již nebude probíhat.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now