COVID-19 INFO

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ OD 15.2.2022 

Dle nových vládních nařízení je vstup do studia umožněn všem bez ohledu na platný/neplatný covid certifikát. Stále však dbáme na zvýšenou hygienu.

 

PROSTOR

Ve společných prostorách se pohybujeme s respirátorem, dodržujeme rozestupy.

NA LEKCE PŘIJĎ NAČAS,  ne příliš brzy. VE STUDIU SE  ZBYTEČNĚ NEZDRŽUJ - déle, než je nutné. 

 KONEČNĚ CVIČÍME VŠICHNI!   

ROZVRH

Interval mezi lekcemi ve studiu 10 min. Za tuto dobu se stihnou vystřídat klienti i lektorky na lekcích bez zbytečného kumulování ve společných prostorách a sál se provětrá. Naše společné prostory jsou uzpůsobeny tak, aby se dalo sedět a čekat na lekci v dostatečných rozestupech.

STORNO REZERVACE

Zrušit rezervaci bez penalizace je možné nejpozději 12 hodin před konáním lekce. Pokud lekci stornujete méně než 12 hodin před jejím začátkem, nacházíte se v penalizační zóně, 6 hodin před lekcí se z lekce už odhlásit nelze. Pokud byste se ale necítili dobře i kratší dobu před konáním lekce, napište nám a my tyto případy budeme řešit individuálně.

​​

HYGIENA & DEZINFEKCE

Studio bude vybaveno dostatečnou zásobou jednorázových utěrek a dezinfekce na ruce a na tyče.

DEZINFIKUJ TYČ PO KAŽDÉ LEKCI

Každý kurzista na lekci dostane jednorázovou utěrku, kterou používá na sušení tyče, po lekci s ní povinně odezinfikuje svou tyč, případně i matraci, pokud ji používal, našimi vhodnými alkoholovými dezinfekčními prostředky. RUŠÍME RUČNÍČKY NA TYČE. A SILNĚ DOPORUČUJEME NOSIT VLASTNÍ PODLOŽKY NA CVIČENÍ, případně alespoň vlastní rušník přes podložku.

VEM SI SVÉ VLASTNÍ PITÍ NEBO LAHEV

Skleničky na přechodnou dobu rušíme.

MOŽNÁ V BUDOUCNU ZAS ONLINE?

Opět se vracíme zpět do online prostoru. Pro každého, kdo se k nám momentálně nedostane osobně se pokusíme opět streamovat oblíbené lekce flexi. Pokud bude zájem pokusíme se přidat i další lekce.