kids web2.png

Ahoj děti!

Baví vás pohyb, sport, tanec? Rádi lezete po stromech, prolízačkách, věšíte se hlavou dolů? A slyšeli jste už o Pole Dance [čti poul dens]? Jedná se o cvičení a akrobacii na svislé tyči. Že neslyšeli? V téhle disciplíně již závodí ve velkém holky i kluci po celém světě a i v Česku! S trochou odvahy se může každý pověsit hlavou dolů nebo vyšplhat několik metrů. Na našem kurzu vás to všechno naučíme! Tak se přidejte do naší super party!

Drazí rodiče!

Připravili jsme pro vaše ratolesti sportovně-akrobatický kurz se zaměřením na Pole Dance, určen pro holky i kluky ve věku 7-14 let (věková hranice je orientační). Aktivity budou probíhat v našem studiu Citadela Mefisto v samém centru Brna na Poštovské ulici. Dětem za týden ukážeme základy Pole Dance, který budou vyučovat zkušení lektoři s akreditací MŠMT. Samozřejmou součástí našeho vybavení jsou bezpečnostní matrace.

Pole Dance je sport, tanec i akrobacie v jednom. Posilováním vlastní vahou buduje sílu, zlepšuje flexibilitu a koordinaci. Ve spojení s hudbou rozvíjí rytmus, muzikalitu a kreativitu. Je možné ho dělat ve dvojicích a větších skupinách, čím buduje týmového ducha a učí vzájemné důvěře. Pole Dance je od roku 2016 v ČR oficiálně uznaným sportem, ve kterém se soutěží na národní i mezinárodní úrovni. Dětské kategorie již teď praskají ve švech a výkony malých atletů jsou dech beroucí.

Kurz bude probíhat v pondělí a ve čtvrtek vždy od 16:00 do 17:00 hod.
Ve čtvrtek 10.9. organizujeme Zkušební Junior lekci ZDARMA! na lekci je nutno rezervovat si místo v našem rezervačním systému, do systému je potřeba se registrovat kvůli kontaktu, ale nebojte, je to lehké a nikdy nespamujeme.
Od září 2020 do konce ledna 2021 budou lekce probíhat formou pravidelného kurzu, 1x nebo 2x do týdne, dle možností dětí. Cena kurzu: 3300 za kurz 2x týdně (30 lekcí), 1990 za kurz 1x týdně (15 lekcí). Celou částku ceny za kurz je nutné uhradit na 1. lekci kurzu. Kurzy budeme otevírat dle zájmu.

Více info na info@citadelamefisto.cz, případně na čísle 775 645 895.