kids web2.png

Ahoj děti!

Baví vás pohyb, sport, tanec? Rádi lezete po stromech, prolízačkách, věšíte se hlavou dolů? A slyšeli jste už o Pole Dance [čti poul dens]? Jedná se o cvičení a akrobacii na svislé tyči. Že neslyšeli? V téhle disciplíně již závodí ve velkém holky i kluci po celém světě a i v Česku! S trochou odvahy se může každý pověsit hlavou dolů nebo vyšplhat několik metrů. Na našem kurzu vás to všechno naučíme! Tak se přidejte do naší super party!

Drazí rodiče!


Připravili jsme pro vaše ratolesti sportovně-akrobatický kurz se zaměřením na Pole Dance, určen pro holky i kluky ve věku 7-14 let (věková hranice je orientační). Aktivity budou probíhat v našem studiu Citadela Mefisto v samém centru Brna na Poštovské ulici. Dětem za týden ukážeme základy Pole Dance, který budou vyučovat zkušení lektoři s akreditací MŠMT. Samozřejmou součástí našeho vybavení jsou bezpečnostní matrace.

Pole Dance je sport, tanec i akrobacie v jednom. Posilováním vlastní vahou buduje sílu, zlepšuje flexibilitu a koordinaci. Ve spojení s hudbou rozvíjí rytmus, muzikalitu a kreativitu. Je možné ho dělat ve dvojicích a větších skupinách, čím buduje týmového ducha a učí vzájemné důvěře. Pole Dance je od roku 2016 v ČR oficiálně uznaným sportem, ve kterém se soutěží na národní i mezinárodní úrovni. Dětské kategorie již teď praskají ve švech a výkony malých atletů jsou dech beroucí.Kurz bude probíhat v pondělí od 15:40 do 16:40 hod.
Je potřeba registrovat se v našem rezervačním systému kvůli kontaktu, ale nebojte, je to lehké a nikdy nespamujeme.
Kurz probíhá pololetně (září-leden/únor-červen), 1x do týdne. Cena kurzu: 3200 Kč za kurz 1x týdně. Celou částku ceny za kurz je nutné uhradit na 1. lekci kurzu. Po domluvě je možné naskočit i v průběhu a cenu úměrně snížit o zameškané lekce.


 

Více info na info@citadelamefisto.cz, případně na čísle 775 645 895.