LEVEL 1

Level 1 je určen pro úplné začátečníky. V rámci semestru se dostaneme od prvních krůčků kolem tyče až k invertům (triky, kdy se pověsíme hlavou dolů).

Cviky na sebe v rámci semestru navazují tak, abyste postupně získali sílu a ohebnost pro další prvky.

Začínáme točkami kolem tyče, pokračujeme sezením a ležením na tyči, potom se postupně spustíme či vyšvihneme hlavou dolů.

V levelu 1 se mimo jiné naučíte triky jako: hello boys, bohyně, medvídek, vlajka, wood ornament, phoenix, Peter Pan, fan-kick, anděl, krucifix, star, scorpio a gemini.

LEVEL 2

Level 2 je určen pro ty, kteří zvládají prvky vyučované v rámci levelu 1. Jedná se o navazující kurz. Naučené prvky se dále opakují a postupně zdokonalují, učí se jejich těžší obměny.

Naučíme se zde prvky s vyšší obtížností, které jsou náročnější na sílu i pružnost.

V rámci levelu 2 Vás provedeme prvky jako jsou: butterfly, dragonfly, cross-ankle release, jogín, flatlined scorpio, hip-hold, bird, superman, chopstick, cupid, catterpillar, jamilla či flying peter pan.

U prvků se Vám snažíme nabídnout různé způsoby, jak se do nich dostat, abyste si každá z Vás nalezla svou cestu k nim.

LEVEL 3

Level 3 navazuje na absolvovaný level 2. Dále v jeho rámci zpevňujeme a posilujeme všechny svaly potřebné pro zvládnutí náročnějších triků.

V levelu 3 se snažíme opakovat všechny dosud zvládnuté prvky a napojit je do plynulých kombinací.

Naučíme se nové triky jako: šplh hlavou dolů, brass-monkey, knee hold, balerína, shouldermount, extended buttefly, allegra, dove, iguana, moon, jade, handspring s twistedgripovým úchopem či aysha.

LEVEL 4

Level 4 je určen pro všechny, kteří již zvládnou prvky z předchozích levelů. Jedná se o kurz s vysokým stupněm náročnosti jak na fyzickou sílu, tak i na flexibilitu.

V levelu 4 se trénují náročné kombinace lehčích prvků a jejich variace i nové triky.

Mezi prvky, které se zde můžete naučit, patří především: variace na handspring, plynulé klesání z iguany a back ayshy, cocoon, russian split,  shouldermount z tyče apod.

MEZILEVELY

Jelikož je každý z nás originál a je nám jasné, že ne všichni zapadají do návaznosti námi stanovených osnov, máme pro Vás i tzv. mezilevely.

Ty jsou určeny pro ty z Vás, které umějí část prvků z jednoho levelu a ten by tedy pro ně byl krokem zpět, ale netroufají si ještě na pokročilejší level.

V rámci těchto lekcí se probírají vždy pokročilejší prvky z nižšího levelu společně se snazšími prvky levelu vyššího.