Naše studio

Naše studio sídlí v 1. patře nově zrekonstruované budovy RC palác, původně budovy staré pošty. Prostory jsou velkolepé a prostorné. Zahrnují foier s posezením, dámskou a pánskou šatnu, dva profesionálně vybavené sály, sociální zařízení s toaletou a sprchou. 

Sál 1 obsahuje 9 tanečních tyčí značky Gym Pole, 4 černé a 5 nerezových, které materiálem i rozestupem odpovídají parametrům tyčí používaných na mezinárodních soutěžích. Tyče jsou délky 4,5 m a mají možnost statického i spinového režimu. Zrcadlová stěna pokrývá celou výšku tyčí. Dál se v sále nachází žebřina a posilovací klec na shyby, která je zároveň úložištěm na 4 vysoké kruhové matrace. Samozřejmostí je zvuková aparatura s připojením na jack, notebook s připojením na internet, karimatky s omyvatelným povrchem a čisticí prostředky na údržbu tyčí. Na zemi je plovoucí podlaha.

Sál 2 je univerzálním otevřeným prostorem o rozměru 8 x12 m. Vybavením je pevná baletní tyč o délce 4 m, žebřina, hrazda a posilovací náčiní - medicimbaly, kettlebely, jednoruční činky, rolovací kolečko, fitlopty, gumové expandery a TRX. Přední i boční stěna jsou zrcadlové. Opět je k dispozici zvuková aparatura s konektorem jack a karimatky.

Naše sály je možné pronajmout na skupinové či individuální cvičení, nebo třeba na focení. Pro více informací nás kontaktujte na emailu info@citadelamefisto.cz.