titulka (1).jpg
20200304_160104.png

POLE STARTER
... je novinka v našem rozvrhu!

Začni s náma cvičit Pole Dance od základů!
Pole Starter Tě provede všemi klíčovými úchopy, pozicemi a rotacemi. Dozvíš se jak viset, sedět, nebo šplhat se správnou technikou a posílíš cílené partie na provedení pokročilejších prvků... A pak směle hupsnout do víru LEVELU 1.
Všichni vítáni do naší vertikální rodiny!

Přidej se v pondělí 17:50 a/nebo ve čtvrtek 18:20!

Pokud Ti to nestačí, je vhodné si přidat také některou z tanečních lekcí (Contemporary, Contempole, Exotic, Strip Plastic), FLEXI nebo BODYFORM.

JAK TO PROBÍHÁ?

Na lekci dostaneš svůj vlastní POLE STARTER PRŮKAZ, kde si značíš počet absolvovaných lekcí. Lekce jsou dohromady 4. Začít můžeš kteroukoliv z nich. Konají se dva krát týdně. Bylo by fajn si na nás najít čas pravidelně a vychodit všechny 4 lekce po sobě (ve dvou nebo čtyrech týdnech). Můžeš si zvolit intenzitu jednou nebo dvakrát týdně

- příklad jak to funguje:

po 1, ctv 3, po 2, ctv 4, po 3, ctv 1, po 4, ctv 2

takže chodíš buď: 4 týdny jenom pondělky nebo 4 týdny jenom čtvrtky nebo 2 týdny pondělky i čtvrtky

CO NA SEBE?

Sportovní podprsenka nebo top na ramínka (s volným podpažím) a co nejkratší kraťásky jsou ideál! Přibalit můžeš ručníček na tělo. Ponožky a legíny jsou nepovinné, ale klidně si je vem na warm-up pokud se v nich cítíš líp... Prosíme, nezapomeň velký ručník na přikrytí podložky na cvičení nebo si přines vlastní.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Je to snadné! Na všechny lekce v našem studiu se můžeš přihlásit přes přehledný rezervační systém. Pokyny k registraci a přihlášení najdeš přímo tam. Nezapomeň si projít taky pravidla rezervačního systému.