O převzetí zboží a platbě.


Od zaslání poptávky až po převzetí.
1. Po odeslání poptávky zkontrolujeme, zda máme požadované zboží dostupné. Jakmile si budeme na 100 % jistí, že máme poptávanou velikost a barvu, zašleme potvrzující email
s cenou a instrukcemi o převzetí. 2. Zboží bude přichystáno ve studiu Citadela Mefisto na jméno vyplněné ve formuláři ''Poslat poptávku''. 3. Za zboží se platí při předání a pouze v hotovosti. Zároveň prosíme o kontrolu zboží na místě a ideálně i jeho vyzkoušení.
Je možné platit kartou nebo převodem?


Online platby nejsou možné.
Odesíláte zboží?


Bohužel zboží neodesíláme. Je potřeba si vše osobně vyzvednout ve studiu Citadela Mefisto.
Vrácení zboží a reklamace.


Prosím berte v úvahu, že se nejedná o eshop. Neplatí tedy 14 denní lhůta na vrácení zboží bez udání důvodu. Vybrané produkty si tedy pořádně prohlédněte a vyzkoušejte při převzetí
ve studiu.
Proč je to tak drahé?


Zakládáme si na udržitelné výrobě a snažíme se chovat šetrně k přírodě. Proto i produkty pro náš merch vybíráme nejdříve dle kvality a na cenu hledíme až potom. Zároveň rádi podporujeme lokální výrobce. Na tisku spolupracujeme s kluky z HW Prints v Brně. Etikety jsme si nechali ušít na Slovensku. Chceme vytvářet merch, který budeme hrdě nosit a nebude nám ležet ladem ve skříni jako další kousky na spaní.
Všechno se prodalo moc rychle a na mě nic nezbylo.


Pro první várku merche jsme nechali udělat jen omezený počet kusů. Máme v plánu přidělávat trika, čepice i batohy, a to v lednu. Pokud výrobek, který si přejete není dostupný, je možné si ho zarezervovat na příště pomocí formuláře ''Poslat poptávku''.
Tabulka velikostí pro triko CM a triko EXO.

Aby potisk dlouho vydržel.


Abyste si užili náš merch co nejdéle, perte věci naruby na 30°C a potisk přímo nežehlete.